2017_Reyyan_604x270

Reyyan & Gökhan

Gelin dedi ki: “Sevmek için “YÜREK” gerek”- Ve damat ekledi: ” Sürdürmek için de “EMEK” gerek”… “Yürek” dolu, “emek” dolu günleriniz olsun sevgili Reyyan ve Gökhan! Hep sevgiyle kalın!!!

2017_nazli_hamza_604x270

Nazlı & Hamza

Gelin sordu:”Bugün için ne dersin bana?”- Ve damat Oktay Rifat’ın karısına yazdığı şu şiirle cevapladı:” Sofalar seninle serin, Odalar seninle ferah, Günüm neşeyle uzun, Yatağında kalktığım sabah…” Her gününüz neşe dolu olsun sevgili Nazlı ve Hamza! Hep herşeyin güzeli sizlerle olsun!!!

2017_zeynep_nurullah_604x270

Zeynep & Nurullah

Damat sordu: ”Evlilikte mutsuzluk neden kaynaklanır?”- Ve gelin Nietzshe’den şu harika sözlerle yanıtladı: “ Evlilikte mutsuzluk aşkın eksikliğinden değil, arkadaşlığın eksikliğinden kaynaklanır”. Aşk dolu arkadaşlıklar dileriz sevgili Zeynep ve Nurullah   Herşeyin güzeli sizlerle olsun!

2017_busra_604x270

Başak Gelin’in Kınası

Gellin sordu:” Aşk nasıl bir his sevgilim?” -Ve damat Orhan Veli’den şu dizelerle cevapladı:” Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel, kelimelerinse kifayetsiz olduğunu, bu derde düşmeden önce…” Aşk dolu günler dileriz sevgili Başak!  

2017_ozge_ismail_604x270

Özge & İsmail

Damat sordu: “Bugün bana ne söylemek istersin?” -Ve gelin Özdemir Asaf’tan şu dizeleri mırıldandı: “Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden. Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem.” Hep aşk dolu olsun birlikteliğiniz sevgili Özge ve İsmail!!!

2017_Nalan_kina_604x270

Nalan Gelin’in Kınası

Damat sordu: “Bugün ne söylersin aşka ve arkadaşlığa dair?”- Gelin Orson Welles’in şu sözleri ile cevapladı: ” Hepimiz yalnız doğarız, yalnız yaşarız ve yalnız ölürüz. Sadece aşk ve arkadaşlıkla bir an olsun yalnız olmadığımız yanılsamasına kapılırız” Hep aşk, hep arkadaşlıklar olsun hayatınızda sevgili Nalan!

2017_betul_gokhan_604x270

Betül & Gökhan

Gelin sordu: “Benimle olmanın en güzel yanı ne?”-Ve damat Can Yücel’den şu dizelerle cevapladı: “Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek.” Hep sevgi dolu günleriniz olsun sevgili Betül ve Gökhan!!!

2017_ayda_onur_604x270

Ayda & Onur

Ayda & Onur: -Damat sordu:” Sen sevgi için ne dersin?”- Ve gelin de Jean-Paul Sartre’dan şunları aktardı: “Sevdiğimiz insanları yargılamayız..” Birbirinizi hep sevmeniz ve hiç yargılamamanız dileklerimizle! :) Herşeyin güzeli sizlerle olsun sevgili Ayda ve Onur!!!