2017_ayda_onur_604x270

Ayda & Onur

Ayda & Onur: -Damat sordu:” Sen sevgi için ne dersin?”- Ve gelin de Jean-Paul Sartre’dan şunları aktardı: “Sevdiğimiz insanları yargılamayız..” Birbirinizi hep sevmeniz ve hiç yargılamamanız dileklerimizle! :) Herşeyin güzeli sizlerle olsun sevgili Ayda ve Onur!!!

2017_ozge_muhammed_604x270

Özge ve Muhammed

Özge ve Muhammed: -Damat sordu:”Peki sen aşkı nasıl anlatırsın?” -Ve gelin Halil Gibran’dan şunları aktardı: “ Aşksız bir hayat tomurcuğu olmayan meyvesiz bir ağaç gibidir.” Tomurcuklar ve meyveler hayatınızdan eksik olmasın sevgili Özge ve Muhammed!!!

2017_oguz_bora_604x270

Özgür Çiğdem ve Bora

Özgür Çiğdem ve Bora: – Damat sordu:” Peki sen ne söylersin aşka dair?” – Ve gelin Can Yücel’den şu dizeleri aktardı:” Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak.” Hep sevgi dolu günleriniz olsun Çiğdem ve Bora!!!

2017_hayriye_yucel_604x270

Hayriye & Yücel

Hayriye & Yücel: -Gelin sordu:” Bugün aşka dair ne dersin?”- Ve damat Şems-i Tebrizi’den şu sözlerle yanıtladı: “Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın; ya siyahi, ya beyazı seçeceksin…” Aşkınız hep aydınlıkta olsun sevgili Hayriye ve Yücel!!!

2017_arzu_dogukhan_604x270

Arzu & Doğukan

Arzu & Doğukan: -Gelin sordu:” Bugün aşka dair ne söylersin?” – Ve damat şöyle yanıtladı: ” Büyük aşkın olduğu yerde büyük arzular hep vardır…” Aşk dolu, arzu dolu günleriniz olsun sevgili Arzu ve Doğukan! Herşey gönlünüzce olsun!!!